Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.1][HP NAD GŁOWAMI][NOWY SYSTEM GILDII][WIĘKSZY EXP][AUTORSKIE PLUGINY][NOWE DROPY] ◤ OldCrafters ◥ Serwer tworzony z pasją!


AvaterysPL.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tPC.png

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

ADRES IP : s139.csrv.pl:45203

LINK DO ITEMSHOP : TNIJ.ORG/IS-OLDCRAFTERS

9WWTt.png

ADRES IP : s139.csrv.pl:45203

TYP : Survival/Frakcje

SLOTY : 100

WERSJA : 1.5.1

PREMIUM : dialog_cancel.png

BIAŁA LISTA : dialog_cancel.png

MkYhE.png

Pluginy na serwerze są idealnie dobrane i zoptymalizowane, aby gra była miła i bez lagów.

Dzięki idealnie skonfigurowanym w tym autorskim wtyczkom wprowadzone są nowe, ciekawe dropy,

spolszczone komendy, HP nad głowami graczy i wiele innych!

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

ADMINISTRACJA :

Właściciel :: AvaterysPL

HeadAdmin :: Sosu

Administrator :: Suchy666

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Jest dodany autorski system gildii, dzięki któremu za założenie gildii płacimy itemkami,

EXP jest powiększony dzięki czemu łatwo wbić wymarzony LVL,

Jest dodany plugin mcMMO, który bardzo urozmaica rozgrwykę,

Piękna i dopracowana mapa sprawia, że gra się jeszcze przyjemniej,

Serwer jest tworzony przez grupę profesjonalistów, dopracowany

pod każdym względem.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

SCREENY :

 

GPC.png

FPC.png
DPC.png
HPC.png

Opublikowano

Niby tak. Ale żeby traktować to jako jeden z głównych atutów? :D Prosta rzecz.

Może wpadnę na serwer, ale raczej nie pogram :) bo nie lubię. Tylko sobie zobaczę czy jest tam coś ciekawego.

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

@Karolina

Jest to niewątpliwie spory atut. ;)

Gdy miała to np. Piterka, to wszyscy się tym jarali więc dlaczego tutaj nie? :>

@MrSuchy123
Dzięki wielkie!

Pozdrawiam.

Opublikowano

@MaxFB :

Co zgłaszasz do administracji? xD

Nigdzie nie spamowałem w tej prezentacji, ani nie jest to double prezentacja więc?

Jak chcesz zgłaszać, to musisz wiedzieć za co. :F

A pisanie postów "Zglaszam do administracji" jest karane jako spam. ;)

Opublikowano

Już dostałeś bany za multikonta. Robisz kolejne i kolejny ban będzie.



Zgadz się. Dostał za to bana bo tworzył multikonta. I teraz znowu tworzy. Zgłoszenie zostało Wysłane do BR3ND'a jak tylko wejdzie to ban poleci.

Opublikowano

Kolego, rozmawiałem już z kilkoma osobami z moderacji.

To jest moje oficjalne konto, nie mam już żadnych innych.

Źle zrobiłem z tymi multikontami, dlatego postanowiłem nie prosić o unbana na tamte konto, tylko poprawić się i pokazać się z dobrej strony na tym. ;)
Polecam poczytać regulamin.

Nie wierze w Ciebie. xD

Opublikowano

I Bardzo dobrze że dostałeś tego bana. Bardzo się z tego ciesze. Po co mi każesz czytać regulamin jak sam się do niego nie stosowałeś i cały czas go łamiesz? -,- Ja nie będe z tobą dyskutował bo i tak Nic do Ciebie nie dotrze. Żegnam :)

Opublikowano

Jedno chcę nadmienić. Regulaminu już nie łamię, wiem, że źle zrobiłem i już nie tworzę multikont, bo było to nie fair w stosunku do innych serwerów.

Gdybym chciał, to pewnie bym dostał UnBana ale jestem uczciwy i nie będę się prosił o ub. :>

W każdym razie już nic nie zyskasz ciągłym pisaniem do koleżki BR3ND'a, bo nie masz nic na mnie.

To, że po banie stworzyłem sobie nowe konto, to nie jest nic złego.

To tyle.

Cześć.

<i tak nie wierze w Ciebie xD>

Opublikowano

@up

co Ci sie nie podoba w dropach?

ze nie mozesz na xrayu pokopać? :c

Nie osmieszaj sie, wszystko jest dobrze ustawione, a wkrótce dodamy fortunke. ;)

2. Exp jest powiekszony, jesli nie wierzysz, to pozabijaj troche mobkow albo podpytaj graczy. :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...